گنج یاب Infinity Max Pro 09191537965

گنج یاب Infinity Max Pro

گنج یاب Infinity Max Pro

فلزیاب Infinity Max Pro جامع ترین و قدرتمندترین فلزیاب از نظر فناوری های فلزیاب و ابزارهای تشخیص فلزی موجود در دستگاه می باشد که انواع کاربردهای فلزیاب از جمله کشف گنج های عمیق، جستجوی طلا، حفره های زیرزمینی و تونل ها را پوشش می دهد. این دستگاه تولید کشور آلمان و شرکت Mega Detection است. 

Mega Detection از طریق Infinity Max Pro یک فلزیاب چند سیستمی کاربردی و چند منظوره و اسکنر زمینی سه بعدی با 12 سیستم جستجو ارائه می دهد. این سیستم ها راه حل های یکپارچه و چندگانه را برای دسته های مختلف گنج یاب حرفه ای، جویندگان گنج باستان شناسی و حتی اکتشاف مواد معدنی ارائه می دهند. 

<yoastmark class=

سیستم های جستجو:

اسکن زمینی سه بعدی

سیستم اسکن زمینی به کاربر کمک می کند تا زمین را از طریق اسکنر چند زمینی (M.G.S) اسکن کند. تصویری دوبعدی بر روی صفحه نمایش دستگاه یا تصویرسازی سه بعدی از طریق برنامه Multi Visual Analyzer برای دستگاه های Mega Detection در هر دستگاه تبلت اندرویدی پشتیبانی شده ایجاد کند.

مکان یاب خودکار دوربرد

این یک سیستم جستجوی پیشرفته است که مناطق وسیعی از منطقه جستجو را پوشش می دهد و این سیستم توانایی شناسایی خودکار انواع فلزات مدفون در یک منطقه اسکن تا 3000 متر و عمق تا 100 متر را دارد. نتایج را در شکلی از مقادیر که نشان دهنده درصد اهداف شناسایی شده در اطراف کاوشگر است.

کنترل مکان یاب دوربرد

هنگام جستجو با استفاده از این سیستم، کاربر می تواند مقادیر و تنظیمات مختلف دیگری را نیز در رابطه با جستجو تنظیم کند که عبارتند از فرکانس جستجو، نوع خاک و فاصله جلو.

مکان یاب دستی دوربرد

این سیستم جستجو از واحد چند گیرنده هوشمند یا I.M.T.U استفاده می کند که سیگنال های امواج فرکانس بالا را در جهت جستجو ارسال می کند. با گزینه هایی برای تنظیم فاصله جلو تا 3000 متر و عمق تا 50 متر قبل از شروع به کار. جستجو، این سیستم شامل 11 برنامه جستجوی مجزا می باشد که می توان آنها را از لیست اهداف انتخاب کرد.

<yoastmark class=

سیستم یونی

 بر اساس یک فناوری کاملا جدید توسعه یافته است که اولین در نوع خود در فلزیاب ها است. پیشرفت بزرگی از سیستم سنتی موجود در Mega Detection و دستگاه های رقیب است، زیرا فناوری جدید امکان تشخیص دقیق را فراهم می کند. 

سیستم بیونیک

این سیستم جستجو از نظر نحوه عملکرد شبیه به سیستم جستجوی یونی است و از واحد هوشمند چند گیرنده (I.M.T.U) برای انجام اسکن استفاده می کند.

پخش زنده

سیستم جریان زنده سیستمی است که برای تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی (گرانبها) و همچنین فضاهایی مانند غارها و تونل ها توسعه یافته است. 

سیستم پین پوینتر

این سیستم از کاوشگر V.S.T برای مکان یابی دقیق هدف استفاده می کند. می تواند وجود یک هدف فلزی یا یک حفره زیرزمینی مانند یک مقبره یا یک تونل را از طریق صداهای متغیر یا از طریق نموداری که روی صفحه نمایش داده می شود، هنگام سیگنال تشخیص دهد. 

سیستم القای پالس

این سیستم دارای فناوری جدیدی است که عملکرد عالی را در تشخیص فلزات آهنی و غیرآهنی در شرایط مختلف زمین، انواع خاک و زمین به ارمغان می آورد.

سیستم تشخیص هوشمند

تشخیص هوشمند یک انتخاب عالی برای جستجوگران برای یافتن قطعات طلای طبیعی، آثار کوچک، جواهرات، سکه‌ها و دیگر انواع فلزات در اعماق کوچک حدود 3 متر یا کمتر است.

<yoastmark class=

سیستم ژئوفیزیکی

این سیستم یک سیستم با کارایی بالا است که از اندازه‌گیری ژئوالکتریکی مقاومت زمین استفاده می‌کند و بر اساس مقادیر مقاومت خاک در منطقه جستجو، دستگاه می‌تواند وجود یا عدم وجود خاک را تعیین کند.

سیستم اسکن تونل

این سیستم از یک کاوشگر M.G.S اسکنر چند زمینی قدرتمند برای انجام یک اسکن سه بعدی زمینی دقیق استفاده می کند اما در اینجا با تمرکز بر تشخیص حفره ها و سازه های زیرزمینی مانند تونل ها، اتاق ها، زیرزمین ها، پناهگاه ها، غارها و غیره.

قیمت گنج یاب Infinity Max Pro

قیمتها به سبب واردات مستقیم از کشور های واسطه وابستگی شدیدی به نرخ ارز دارد و با نوسانات نرخ ارز تغییر می یابد. شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت روز گنج یاب Infinity Max Pro با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر

خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و

قدیمی ترین فروشگاه دستگاه فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای

25سال سابقه فروش می‌باشد از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای

ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه

کنید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان 

مراجعه کنید و یا با شماره 09191537965 تماس بگیرید و با مهندسین

شرکت زرشناسان در ارتباط باشید.

 


تماس با شرکت فروش فلزیاب زرشناسان

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید فلزیاب ها با کارشناسان فروش فلزیاب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب ، ارتقافلزیاب و تعمیرات فلزیاب

09191537966

 

 

واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *